EMRE

EMREÖZDEŞ

Sosyal Medya Uzmanı, Grafik Tasarımcı, Web Master, E-Ticaret Erbabı

HAKKIMDA

Nokia Symbian işletim sisteminin hüküm sürdüğü, oyunların gazeteden 54 SMSe alındığı, henüz mp3'lerin zil sesi yapılamadığı dönemde Cep Telefonlarında dosya transferini, MP3 şarkıların zil sesi yapılabilme yöntemini buldum. Daha sonrasında oyunların dosyalarına girerek cep telefonlarına gönderilebilmesini çözerek internet kafelerin bilgisayarlarından cep telefonu kullanıcılarına satış ve kurulum hizmetini verdim. Ücretsiz İnternete girmeyi ve sms göndermeyi de keşfedince Galip İletişim tarafından fark edilerek işe davet edildim. Web Tasarım işine bu dönemde Galip İletişimin bilgisayarında bir İngiliz Sigorta şirketinin web sayfasında açık bularak başladım. Eczane Teknikerliği eğitimi alınca işi bırakıp Eczacılığa devam ettim. Eczane teknikerliği eğitimi alarak 2 yıl eczacanede çalıştım. Eczacılığı bıraktıktan sonra İşletme okumaya başladım, okurken uluslararası ilişkiler kazanınca işletmeyi bırakıp uluslararası ilişkiler bölümüne devam ederek mezun oldum. Şimdi ise Siyaset Bilimi Yüksek Lisans öğrencisiyim. 2007 yılından itibaren bilişim alanıyla yakından ilgilendim, özellikle web tasarım ve sosyal medya sektöründe bir çok sertifika alarak serbest olarak bu sektörde 10 yıldır hizmet vermekteyim. Kırıkkale üniversitesinin bünyesinde çalışıyorum. Şu anda birçok firmaya sosyal medya, web tasarım, grafik tasarım gibi hizmetler veriyorum.

Sözün kısası: Kendimize dönelim.Ahlâk,edebiyat,musiki, giyim, zevk, yemek, eğlence, hukuk, aile, görenek, gelenek ve her şeyde milli olalım.

 • Doğum Tarihi
  Ağustos 1990
 • Dil
  İngilizce
 • Hobileri-1
  Kitap Okumak, Resim Çizmek, Yazmak
 • Hobileri-2
  Proje Geliştirmek, Klasik Arabalar, Sinema
 • Hobileri-3
  Seyahat, Yüzme, Animasyon
 • İnternet Sitesi
 • E-Posta
 • Adres
  Kırıkkale Üniversitesi

Bir sosyal medya uzmanı olarak, özellikle alanım olan internet habercilik ve web tasarım üzerine diyebilirim ki: Eğer bir haber sitesi sahibiyseniz medya sektöründesiniz demektir ve medya büyük bir güçtür.

Benimle İletişime Geç Özgeçmişimi İndir

NE YAPABİLİRİM?

Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal Medya Uzmanı, kısıtlı veri ve argümanla kurum/markanıza Sosyal Mecralarda maksimum fayda ve algı kazandıran ayrıca kendine özgü tecrübe ve donanıma sahip, sosyal mecraların ince çizgilerini takip eden ve yöneten kişidir.

Elektronik Ticaret

İnternet ortamında insanların belirli sistemler üzerinde gerçek ve ya sanal ürünleri para karşılığında satın alması işlemidir. Kısaca tanımayalacak olursak e-ticarete, ticaretin elektronik versiyonu ve internetten kredi kartıyla ürün satmak demektir.

WordPress

Dünyada en çok kullanılan sistemlerinden biridir, açık kaynaklı olarak dağıtılmaktadır. Sisteminin kullanım işlevi sizin kod beceriniz ve hayal gücünüzle orantılıdır. Uzmanınının elinde binlerce dolarlık projeler çıkartacak güçtedir. Wordpress ile 10 Yıllık deneyim sahibiyim.

HTML5

HTML5 hâlâ geliştirilme aşamasında olsa da bugün birçok web tasarımcısı artık bu yeni sürümü tercih etmektedir. Kısmen daha az kod yazma olanağı verse de HTML5 asıl gücünü PHP, ASP, ASP.net gibi web programlama dillerinden, JavaScript betik dilinden ve CSS'ten almaktadır.

Temiz Kod

Kolayca okunabilen, gereksiz tekrarlar içermeyen, en az sayıda metod ve sınıf içeren, en az satır uzunluğunda olan, kolaylıkla bakım yapılabilen, kolaylıkla hataları tespit edilebilen ve düzeltilebilen ve genişletilebilen, bağımlılıklardan uzak ve testlerden geçmiş olan kaynak kodudur.

PHP

PHP

Dinamik Web Siteleri, Web Uygulamaları Geliştirmek için Oluşturulmuş Web Tabanlı Çalışan Bir Programlama Dilidir. Php İle Basit Bir Blog Sitesinden Tutun da, E-Ticaret, Arama Motoru, Facebook Gibi Sistemleri Yapabilirsiniz. Gerekli Olan Bilgi, Sabır Ve Zamanla Oluşacak Olan Tecrübedir.

Grafik ve Tasarım

logo, afiş, büyük boy sokak afişi (billboard), basın ilanı, ambalaj, kitap, dergi, kartvizit, web dizayn, katalog, broşür

İnternet Haberciliği

İnternet haberciliği, sadece İnternet üzerinden haber yayını yapılması anlamına gelen bir medya terimidir. İnternet haberleri, gazetelerin aksine basılı (matbu) şekilde okuyucuya ulaşmaz.


Sektör Hakkında Kısa Kısa

Eczane Teknikerliğinden çıkıp, uluslararası ilişkiler okuyup, siyaset biliminde yüksek lisans yapan birinin Tıp camiası Enfeksiyon Hastalıkları Derneğinde grafik-web tasarım ve sosyal medya yöneticiliği işi yapması sonra Erzincanlı olup Karadenizliler Derneğinde yönetimde olması ne kadar normal olabilir ki?

Emre Özdeş

Bir e-ticaret sitesindeki amaç eğer müşteriye hizmet etmekse çok sade bir şekilde olmalı, ürünü en hızlı şekilde satın aldırmalısınız. Yok amaç kendi egonuzu tatmin etmekse o zaman cafcaflı, sağdan soldan fışkıran efektli, oradan çık buraya gir, bunu da doldur, bekle yüklensin şeklinde yapabilirsiniz.

Emre Özdeş

Bir sosyal medya uzmanı olarak, özellikle alanım olan internet habercilik ve web tasarım üzerine diyebilirim ki: Eğer bir haber sitesi sahibiyseniz medya sektöründesiniz demektir ve medya büyük bir güçtür.

Emre Özdeş

Ben bu sektöre girdiğimde babam benimle dalga geçip "bizim oğlan müteahhit oldu, site yapıyor" diyordu. "Kıracam o bilgisayarı, yeter artık kalk bilgisayar başından, gözlerin bozulacak" diyorlardı. Şimdi babam iş paslıyor ve senelerdir bana site yap diyor.

Emre Özdeş

ALDIĞIM EĞİTİMLER

Yönetim Bilişim Sistemleri / Anadolu Üniversitesi

2016-Devam

İşletmelerin ve bireylerin yaşadığımız çağa ve topluma adını veren bilgiyi üretme, depolama, paylaşma ve bilgiye erişme ihtiyacını karşılamak için kullanılan yöntem, süreç ve sistemlerin planlanması, tasarlanması, kurulması ve yönetilmesi süreçlerini anlayabilme becerisi.

Sosyal Medya Uzmanlığı / Adnan Menderes Üniversitesi

2016

Sosyal Medya Uzmanı oluşturacağı strateji ile önce markanızın konumlanmasını sağlar, daha sonra da edinilen bu konumun korunması ve yükseltilmesi için çaba gösterir. Sosyal Medya Uzmanı; sosyal mecrada yaşayan, kendine özgü tecrübe ve donanıma sahip, sosyal mecraların ince çizgilerini takip eden ve yöneten insanlardır.

Siyaset Bilimi Yüksek Lisans / Kırıkkale Üniversitesi

2014-Devam

Politika bilimi ya da politoloji, siyasi teorileri ve siyasi teorilerin pratiklerini inceleyen, siyasi sistemler ve siyasi davranışlar alanıyla ilgilenen bir sosyal bilim alanıdır.

Uluslararası İlişkiler / Kırıkkale Üniversitesi

2009-2014

Uluslararası ilişkiler alanına uzman yetiştiren bir birimdir.

İşletme / Anadolu Üniversitesi

2008

Devam Etmedi

Eczane Teknikerliği / Milli Eğitim Müdürlüğü

2007

Eczanelerde, devlet dairelerinin varsa eczane ile ilgili bölümlerinde ilgili bölümlerinde, bazen de ilaç fabrikalarında veya ilaç depolarında görev yaparlar.


SERTİFİKALARIM

Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez.

Proje Geliştirme
100%
Web Tasarım
100%
Web Programcılığı
100%
İnternet Haberciliği
100%
İnternet Programcılığı
100%
E-Ticaret
100%
Bilgisayar Uzmanlığı
100%
Satış ve Pazarlama
100%
İnsan Kaynakları Yönetimi
100%
Dış Ticaret
100%

İŞ HAYATIM

Zamanın değerini yapacak işi olan bilir

Kırıkkale Üniversitesi Tıp Fakültesi / Kırıkkale

2013-Devam

Bilgi İşlemde görevime devam etmekteyim. Sosyal Medya, Grafik ve Tasarım, Web, Dergi, PDKS işleriyle uğraşıyorum. Ayrıca bir dönem Satın Alma işleriyle de uğraştım.

Hotel Carmine / Kırıkkale

2015-Devam

Alfen Dershanesi kapanınca sahibi yerine 2015 yılında Hotel kurdu. Hotelin internet sitesini ben kurdum. Sosyal Medya hesaplarının yönetimini ben yapıyorum ve grafik tasarımlarını ben hazırlamaya devam ediyorum.

Rokka Steak / Kırıkkale

2017-Devam

Firmanın sosyal medya yönetimini, web tasarımı ve grafik tasarımı yapıyorum.

Türkiye EKMUD / Ankara

2015-2017

Kırıkkale Üniversitesinde çalışırken ayrıca Türkiye EKMUD kurumu ile yeni yönetim kurulu seçilene kadar sözleşmeli olarak çalıştım. Web Tasarım, İnternet Haberciliği, Grafik ve Tasarım, Sosyal Medya'ya ait tüm işlerin yönetimini üstlendim.

Alfen Dershaneleri / Kırıkkale

2011-2013

Kırıkkale'de Alfen Dershanelerinde dershane kapanana kadar sosyal medya, web tasarım, web programlama üzerine çalıştım. Kırıkkale'de bir ilk olan elektronik dershanecilik sistemini kurarak öğrenci-veli bilgilendirme sistemi ile online sınav, deneme sistemi kurdum.

Can Eczanesi / İstanbul

2007-2009

Türkiye'nin ilk eğitimli Eczane teknisyenlerinden biri benim. 2 Yıl İstanbul Dolapdere bölgesinde Eczane Teknisyenliği yaptım ayrıca Tüm Eczane Teknisyenleri derneğinin de kuruluşunda görev alıp internet sayfalarını hazırlamaktaydım.

Galip İletişim / İstanbul

2006-2007

Nokia Symbian işletim sisteminin hüküm sürdüğü, oyunların gazeteden 54 SMSe alındığı, henüz mp3'lerin zil sesi yapılamadığı dönemde Cep Telefonlarında dosya transferini, MP3 şarkıların zil sesi yapılabilme yöntemini buldum. Daha sonrasında oyunların dosyalarına girerek cep telefonlarına gönderilebilmesini çözerek internet kafelerin bilgisayarlarından cep telefonu kullanıcılarına satış ve kurulum hizmetini verdim. Ücretsiz İnternete girmeyi ve sms göndermeyi de keşfedince Galip İletişim tarafından fark edilerek işe davet edildim. Web Tasarım işine bu dönemde Galip İletişimin bilgisayarında bir İngiliz Sigorta şirketinin web sayfasında açık bularak başladım. Eczane Teknikerliği eğitimi alınca işi bırakıp Eczacılığa devam ettim.


BİTEN PROJELER(SERBEST ÇALIŞMALAR)

"Çalışmak, en hayırlı sermayedir." Hz. Muhammed (sav.)

EKDİL ÇEVİRİ / Web Tasarım
2017
EMREYLE.COM / Web Tasarım
2017
OKUBAKIYIM.COM / Web Tasarım
2017
Renk Tesettür / E-Ticaret Tasarımı
2017
Armaganla.com / Web Tasarım
2017
Genç Sanat / Web Tasarım
2017
Rokka Steak / Web Tasarım, Grafik Tasarım, Sosyal Medya Danışmanlığı
2017
NeyinYoksa.com / E-Ticaret Tasarımı
2017
MHP Kırıkkale İl Başkanlığı / Web Tasarım
2017
Fark Obd - Arıza Tespit Cihazları/ Web Tasarım
2017
Sağkollar Nakliyat/ Web Tasarım
2017
Esenyurttanhaber.com / Web Tasarım
2016
Gırık Kafe / Web Tasarım, Sosyal Medya Yönetimi, Menü Tasarımı
2016-2017
Kırıkkale Baybora Kafe / Web Tasarım, Sosyal Medya Yönetimi
2016-2017
Enka Gayrimenkul / Web Tasarım, Sosyal Medya Yönetimi
2016
Kaleden Haber / Web Tasarım
2016
Eryapı Prefabrik /Web Tasarım
2016
SGF Dizayn/ Web Tasarım
2016
KÜTBAT / Web Tasarım
2016
Türk Otağı / E-Ticaret Tasarımı
2016
KEVDU - Organik Tarım Ürünleri / E-Ticaret Tasarımı
2015
Gazioğlu Güvenlik / Web Tasarım
2015
Çiğdemli Köyü Derneği / Web Tasarım
2015
Hotel Carmine / Web Tasarım, Grafik Tasarım, Sosyal Medya Yönetimi
2015
Yaşama Dokunanlar / Web Tasarım
2015
Güzel Evimiz Mağazaları / E-Ticaret Tasarımı
2014
Altan Kundura / Web Tasarım
2014
KARDER71 / Web Tasarım
2014
EKMUD / Bilgi İşlem
2014
Respect Playstation / Web Tasarım
2014
Özgür Teras Cafe / Web Tasarım
2013
Risus Grup Psikolojik Danışmanlık / Web Tasarım
2014
Alfen Dershaneleri / Web Tasarım, Sosyal Medya
2011-2014
Kırıkkale İngiliz Kültür Derneği Dil Okulları / Web Tasarım
2011
Kırşehir Amerikan Kültür Derneği Dil Okulları / Web Tasarım
2011
Teras Cafe / Web Tasarım
2011
Kale 71 / Web Tasarım
2011
Orta Anadolu LTD. ŞTİ. / Web Tasarım
2011
Bersu Gıda LTD. ŞTİ / Web Tasarım
2011
Doç. Dr. Şenol KANTARCI / Web Tasarım
2010
Kırıkkale Köseler Petrol
2010
YAKOOP(Yahşihan Eğitim Kooperatifleri)
2010
Yrd. Doç. Dr. Mustafa ALBAYRAK
2009-2017
Küçükçekmece Love Garden / Web Tasarım
2009
Uğur Böceği Mobilya ve Dekorasyon / Web Tasarım
2008
Tüm Eczane Teknisyenleri Derneği / Web Tasarım
2008-2012
Ressam Faruk ÖZ / Web Tasarım
2008
MHP İstanbul / Web Tasarım
2008
MHP Şişli İlçe Başkanlığı / Web Tasarım
2008
Modern Optik / Web Tasarım
2008
Yerel FM / İnternet Radyosu
2008
Şah Kuyumculuk / Web Tasarım
2007
Galeri Han / Web Tasarım
2008
Biotrends Laboratorios S.A.S. / Web Tasarım
2007
Yaşam Koçu Murat Çuhadar / Web Tasarım
2007

TASARIMLARIM

 • Tümü
 • Web Tasarım
 • Grafik Tasarım
 • Renk Tesettür
 • Renk Tesettür
 • Kevdu
 • KEVDU Organik Gıda
 • Rokka Steak House
 • Genç Sanat
 • Esenyurttan Haberler
 • Esenyurttan Haberler
 • Enka Gayrimenkul
 • Gırık Cafe
 • Renk Tesettür
 • Ekdil Çeviri
 • TEMA Güvenlik
 • Neyin Yoksa
 • Carmine v2
 • DNG Bilişim
 • DNG Bilişim
 • MHP Kırıkkale
 • Carmine v2
 • Çiğdemli Köyü
 • Enka Gayrimenkul
 • Eryapı Prefabrik
 • Gazioğlu Güvenlik
 • Oku Bakiyim
 • Yaşam Koçunuz
 • Baybora Cafe
 • Respect Playstation
 • Prof. Şenol Kantarcı
 • Alfen Dershaneleri
 • Carmine Hotel
 • Tıp Dergisi v1
 • Güzel Ev
 • KKU TIP Hastanesi
 • Nurul Ulum
 • Orta Anadolu Şti.
 • Karder 71
 • Bersu Ltd. Şti
 • Uğur Böceği Mobilya
 • Özgür Unlu
 • Eskicioğlu Mobilya
 • Avrupa Yakası
 • TIPKUT
 • TÜDAT
 • Güzel Evimiz
 • GZL Güzel Ev
 • Eskicioğlu Mobilya
 • KKU
 • NeyinYoksa.Com
 • MÇ TV
 • Kale 71
 • Armağanla.Com

İLETİŞİM

Benimle iletişime geçerseniz fikirlerinizi hayata sokmanıza yardımcı olabilirim


İLETİŞİM FORMU

Aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bana bilgilerinizi bırakabilirsiniz